پنجمین استارت‌آپ دمو در حوزه “سلامت و محیط زیست”

رییس مرکز فن بازار ملی ایران اعلام کرد: این رویداد در بیستم شهريورماه سال جاری ساعت ۱۴ در محل دانشگاه صنعتي شريف ، دانشکده کامپیوتر سالن خوارزمی با حضور سرمایه ‏گذاران تخصصی این حوزه و استارتاپ‌های حوزه سلامت و محيط زيست بعنوان سرمايه پذيران برگزار خواهد شد.

وی درخصوص اهداف این رویداد گفت: هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رودرروی صاحبین ایده و استارتاپ­ها با سرمایه­‌گذاران است که در ۲ بخش عمومی (شامل ارائه استارتاپ­‌ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه گذاران و استارتاپ­‌ها) برگزار می­شود و استارتاپ­‌ها می­توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه گذاران دسترسی داشته باشند. سرمایه­‌گذاران نیز در یک زمان کوتاه، استارتاپ­‌ها را بررسی کرده و پس از برگزاري جلسات خصوصي و بررسي میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و … به ارزيابي آنها پرداخته و براي سرمايه گذاري در آنها اعلام نظر خواهند كرد.

قنبرپور در خصوص اهمیت برگزاری این رویدادها افزود: يكي از خلأهاي زیست بوم نوآوري و استارتاپي كشور، نبود فرصت ها و بسترهاي جذب سرمايه است كه رويدادهاي استارتاپ دمو تلاش دارد اين زمينه را براي شركت هاي نوپا و استارتاپ ها براي سرمايه پذيري از يك طرف و براي سرمايه گذاران براي بررسي شركت هاي آماده و داراي ظرفيت سرمايه گذاري از سوي ديگر فراهم نمايد.

خاطرنشان می سازد مهلت استارتاپ ها و شرکت های نوپا برای ثبت نام در اين رویداد تا ۸ شهریور ماه تمدید گردید. همچنین متقاضيان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام مي‌توانند به سايت اينترنتي مركز فن بازار ملي ايران به آدرس www.techmart.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۷۶۲۵۱۲۳۱ تماس حاصل نمايند.

final-startup1