دومين رويدادStartup Demo در روز ۱۵ اسفندماه ۹۵ در محل دانشگاه علم و صنعت ايران

مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس در نظر دارد به منظور جذب سرمايه براي استارتاپ‏ها و شرکت‏های نوپای حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات (ICT) دومين رويدادStartup Demo را در روز ۱۵ اسفندماه ۹۵ در محل دانشگاه علم و صنعت ايران برگزار نماید.

اكبر قنبرپور با اعلام اين خبر افزود: اين رويداد با حضور سرمایه ‏گذاران تخصصی این حوزه و از طرف ديگرشركت­هاي نوپا و استارتاپ‌های حوزهارتباطات و فناوري اطلاعات (ICT) بعنوان سرمايه ­پذيران برگزار مي­ شود.

رييس مركز فن بازار ملي ايران گفت: در اين رويداد استارتاپ‏ها و شركت­ها ایده خود را برای سرمایه‏گذاران ارائه (Demo) خواهند کرد و سرمايه­گذاران پس از برگزاري جلسات خصوصي (B2B)، و بررسي میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، میزان فروش و … به ارزيابي آنها پرداخته و براي سرمايه­ گذاري  در آنها اعلام تمايل خواهند كرد. در اين صورت مذاكرات بعدي تا حصول نتيجه نهايي توسط مركز فن‏بازار ادامه خواهد داشت.

قنبرپور اعلام كرد يكي از خلأهاي فضاي نوآوري و استارتاپي كشور، نبود فرصت­ها و بسترهاي جذب سرمايه است كه رويدادهاي استارتاپ­ دمو تلاش دارد اين زمينه را براي شركت­ هاي نوپا و استارتاپ ها براي سرمايه پذيري از يك طرف و براي سرمايه گذاران براي بررسي شركت­هاي آماده و داراي ظرفيت سرمايه گذاري از سوي ديگر فراهم نمايد.

خاطرنشان مي­ سازد اولين دوره استارتاپ دمو در آبان ماه ۹۵ با ارائه ۱۲ استارتاپ به ۵ سرمايه گذار در محل پارك فناوري پرديس برگزار شد كه تاكنون يك مورد سرمايه گذاري محقق شده و چند مورد ديگر نيز در حال برگزاري مذاكرات و حصول توافقات مي باشند.

متقاضیان به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر و حضور در رویداد،  فرم ثبت نام  و فراخوان را از لینک زیر دریافت نمایند.

فرم ثبت نام

IMG_20170222_170810