رویداد استارتاپی در حوزه اپلیکیشن های دریایی

ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور جذب سرمايه براي شرکتهای نوپا، استارتاپ ها و ایده ها و با هدف توسعه زیست بوم نوآوري و استارتاپي كشور، رویداد استارتاپی در حوزه اپلیکیشن های دریایی در حاشیه چهارمین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت برگزار می نماید.

رییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اعلام این خبر افزود: این رویداد در آبان ماه سال جاری همزمان با چهارمین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت در محل باغ موزه دفاع مقدس با حضور سرمایه ‏گذاران و شرکتهای نوپا ، استارتاپ‌ها و ایده پردازان این حوزه برگزار خواهد شد.
وی درخصوص اهداف این رویداد گفت: هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رو در روی صاحبین ایده و استارتاپ‌ها با سرمایه‌گذاران است که در ۲ بخش عمومی (شامل ارائه استارتاپ‌ها و ایده ها ) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه گذاران و استارتاپ‌ها) برگزار می‌شود و استارتاپ‌ها می‌توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه گذاران دسترسی داشته باشند. سرمایه‌گذاران نیز پس از برگزاري جلسات خصوصي، بررسی استارتاپ‌ها و میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و … به ارزيابي آنها پرداخته و براي سرمايه گذاري در آنها اعلام نظر خواهند كرد.
قادری فر در خصوص اهمیت برگزاری این رویدادها افزود: يكي از خلأهاي زیست بوم نوآوري و استارتاپي كشور، نبود فرصت ها و بسترهاي جذب سرمايه است كه رويدادهاي استارتاپ اپلیکیشن های دریایی تلاش دارد اين زمينه را براي شركت هاي نوپا و استارتاپ ها براي سرمايه پذيري از يك طرف و براي سرمايه گذاران براي بررسي شركت هاي آماده و داراي ظرفيت سرمايه گذاري از سوي ديگر فراهم نمايد.

لازم به ذکر است مهلت استارتاپ ها و شرکت های نوپا برای ثبت نام در اين رویداد تا ۱۹ مهرماه خواهد بود. متقاضيان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام مي‌توانند به سايت www.irandarya.com ، Startup-Demo.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های ۷۶۲۵۱۲۲۴ ، ۷۶۲۵۱۲۳۱ و ۵ – ۶۶۰۲۸۹۶۳ تماس حاصل نمايند.

iranDarya